Võru Võrkpallimeeskond

Võru on aastakümneid olnud tuntud võrkpallikant, kust on välja kasvanud hulganisti tippatasemel võrkpallureid. Aare Salumaa, Jaanus Lillepuu, Robert Täht, Henri Treial – kui nimetada mõned tuntumad. Treeneritena on edukalt tegutsenud Eestis ja ka rahvusvahelisel tasemel Avo Keel, Urmas Tali, Oliver Lüütsepp, Marko Mett – kõik legendaarse Aksel Saali õpilased.


NAASMINE KÕRGLIIGASSE

Võru meeskond mängis Eesti meistriliigas ja Balti liigas aastatel 2002-2015. Suur eesmärk jõuda medaliteni jäi neil aastatel saavutamata ning 2015. aastal tuli olude sunnil kõrgliigast taanduda.

Hooajal 2022/2023 naasesime edukalt Balti Liigasse ning oleme innukad seda hoogu edasi arendama. Tänu korralikule kohalike omavalitsuste ning paljude sponsorite panusele, saime üles ehitada meeskonna, kes juba esimesel kõrgliigaga taasliitumise aastal võitis Eesti meistrivõistluste pronksmedali. 
Ajalooline saavutus, millest Võru võrkpallis on unistatud viimased paarkümmend aastat.

Eeleval hooajal 2023/24 viisime enda eesmärgi veelgi kõrgemale ning pälvisime Eesti meistrivõistlustel suurepärase teise koha!

Väärtustades kogukonda

Oma tegevusi ja projekte planeerides mõtleme eelkõige kohalikule kogukonnale. Lisaks saavutustele palliplatsil oleme eesmärgiks seadnud kodumängude korralduse, kus mängupäev saab olema tõeline „pidupäev“. Võrkpalliklubi eestvedamisel viidi sel aastal läbi suuremahulised renoveerimistööd Võru pargiväljakutel luues parimad tingimused noortele ja harrastajatele suviseks võrkpallimänguks. 

Mõttearendus käib ka rannavolle sisehalli rajamiseks.

KODUMÄNGU TÄHTSUS

Oma tegevusi ja projekte planeerides mõtleme eelkõige kohalikule kogukonnale. Lisaks saavutustele palliplatsil oleme eesmärgiks seadnud kodumängude korralduse, kus mängupäev saab olema tõeline „pidupäev“.

Tule mängupäeval saali ja anna oma panus mängule!

MEISTRILIIGA

Meistriliiga meeskond on Võru Võrkpalliklubi esinudusvõistkond, mis mängib Eesti ja Baltikumi kõrgeimal tasemel. Võistkond on komplekteeritud professionaalsetest mängijatest üle Eesti ning lisaks on mõned täiendused välismaalt. Võistkonna eesmärgiks on pakkuda kohalikule kogukonnale tipptasemel sporti kui meelelahutust. Püüdes samal ajal saavutada parimat sporltiku tulemust, esindades Võru kui tugevat võrkpallilinna.

Esiliiga 

Võru VK esiliigavõistkond koosneb Võrumaal elavatest, töötavatest ja õppivatest mängijatest. Võistkond on sümbioosis kogenumatest mängijatest ja noortest Võru Spordikooli mängijatest, mis loob jätkusuutliku arengu-ja töökeskkonna. Esiliiga võistkond tegutseb ka meistriliiga võistkonna farmklubina, kuhu on ambitsioonikamatel võimalik püüelda.  

NAISKOND

Barrus/ Võru Võrkpalliklubi naiskond on 50 aastat järjest mänginud Eesti esi- või meistriliigas, küll erinevate nimitoetajate nimede all. Samuti on korduvalt osaletud Naiste Baltiliigas. Naiskond koosneb Võrumaal elavatest, töötavatest ja õppivatest ning Võruga seotud mängijatest. Kogenumate mängijate kõrvale on alati kaasatud olnud Võru Spordikooli vanemate vanuseklasside mängijad.

Statistikat 

22+

Mänge sel hooajal

800+

Publikurekord  

14

Mängijat võistkonnas 

30

TOETAJAT

Cronimet liiga

Hooajal 2023-24 osalevad liigas 8 meeskonda:
4 Eestist, 3 Lätist ja 1 Leedust.

eesti karikavõistlused

Aadu Luukase Karikas 2023

eesti meistrivõistlused

Rahvuslikud play-off mängud Eesti meistri selgitamiseks.

Tule mängi uhiuutel võru võrpallipargi väljakutel!
Broneeri aeg siin

Liitu fännigrupiga

Kas sooviksid innukalt suhelda kaasfännidega ja saada osa viimastest uudistest? 

Barrus Võru VK Facebooki fänniklubi liikmeks saamiseks klõpsa lihtsalt allolevale nupule. 

Minu tiim,
Minu pere,
Minu mäng

info@barrusvoruvk.ee
+372 53451539

F. R. Kreutzwaldi tn 16, Võru,
Võru maakond, Eesti, 65609
Kasutame küpsiseid parema kasutajakogemuse ja isikupärastatud teenuse pakkumiseks.